Благодійна акція “Подаруй дітям свято”

Благодійна акція

Подаруй дітям свято !

Студентський сенат проводить благодійну акцію «Подаруй дітям свято» присвячену до Дня Святого Миколая .
Метою акції є приготування подарунків для дітей сиріт,малозабезпечених та дітей з хронічними хворобами , а також забезпечення їх речами першої необхідності .
Акція триватиме з 05.12. до 17.12
Будемо раді залучити до заходу більшу кількість активних та не байдужих студентів .

Оголошуємо збір : Іграшки ,книги ,солодощі ,матеріальна підтримка теж вітається.
Готові нести відповідальність за кожну з отриманих речей!

До поста ми додаємо фото реальних дитячих листів з проханнями ,які не залишусь нікого байдужими .

«Дорогий Миколаю! наближається свято в твоє ім’я і в це чудове свято хочу попросити тебе. ..

Здоров`я для мене ,також для усіх дорослих і дітей .Кожна дитина чекає твого приходу і я також» (Ліля 11 років)

Дякуємо нашим друзям з освітньо-благодійного проекту «Янголи поруч», які надали нам ці листи .