Ознайомлення з програмами кандидатів на посаду голови студентського сенату факультету філології

Відповідно до протоколу № 7 “Засідання Центральної студентської виборчої комісії по організації виборів до керівництва студентського сенату ЗВО “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” від 13.09.2021 р. та Положення про студентське самоврядування університету – ознайомлюємо вас з програмою кандидатів на посаду голови студентського сенату факультету філології.

ЦВК повідомляє, що надійшло одна заявка:

Бойко Оксана Віталіївна
Студентка ІІІ курсу, спеціальності “Філологія (Українська мова та література)”

!!! Повідомляємо, що дебати відбудуться 18 жовтня о 10:00 в аудиторії 408 (гуманітарний корпус).

!!! Вибори відбуватимуться 19 жовтня з 09:00 по 14:00 на 3-ому поверсі гуманітарного корпусу. Для того, щоб проголосувати, потрібно мати при собі студентський квиток (дозволяється в “Дії”, залікову книжку або перепустку в гуртожиток).