Ознайомлення з програмами кандидатів на посаду голови студентського сенату Навчально-наукового юридичного інституту

Відповідно до протоколу № 8 “Засідання Центральної студентської виборчої комісії по організації виборів до керівництва студентського сенату ЗВО “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” від 13.09.2021 р. та Положення про студентське самоврядування університету – ознайомлюємо вас з програмою кандидатів на посаду голови студентського сенату Навчально-наукового Юридичного інституту.

ЦВК повідомляє, що надійшло одна заявка:

Костан Юліана Ярославівна
Студентка І курсу ОР “Магістр”, спеціальності “Право”
Досвід роботи: ще зі школи входила до рядів самоврядування, що продовжується і в університеті.

!!! Повідомляємо, що дебати відбудуться 18 жовтня о 16:00 в аудиторії 100 (актовий зал інституту).

!!! Вибори відбуватимуться 20 жовтня з 09:00 по 14:00 в холі навчального корпусу інституту. Для того, щоб проголосувати, потрібно мати при собі студентський квиток (дозволяється в “Дії”, залікову книжку або перепустку в гуртожиток).