Ознайомлення з програмами кандидатів на посаду голови студентського сенату Навчально-наукового інституту мистецтв

Відповідно до протоколу № 4 “Засідання ЦВК по організації виборів до керівництва студентського сенату ЗВО “ПНУ ім. В. Стефаника” від 13.09.2021 р та Положення про студентське самоврядування – ознайомлюємо вас з програмою кандидатів на посаду голови студентського сенату ННІМ.

ЦВК повідомляє, що надійшло три заявки, але згідно дедлайнів виборчого процесу дві заявки анульовані (Пулик Наталії Василівни – заявка подана 8 жовтня о 20:59; Адамович Анастасії Ярославівни – заявка надійшла 8 жовтня о 23:36).

Тому до участі в дебатах та виборах допускається один кандидат:
Гасюк Катерина Іванівна
Студентка І курсу, спеціальності “Музичне мистецтво”

!!! Повідомляємо, що дебати відбудуться 12 жовтня о 14:00 в аудиторії 201 (Сахарова, 34А – корпусу ННІМ).
Вибори відбуватимуться 18 жовтня з 09:00 по 14:00 в холі корпусу Навчально-наукового Інституту мистецтв.
Для того, щоб проголосувати, потрібно мати при собі студентський квиток (дозволяється в “Дії”, залікову книжку або перепустку в гуртожиток).