Ознайомлення з програмами кандидатів на посаду голови студентського сенату економічного факультету

Відповідно до протоколу № 5 “Засідання ЦВК по організації виборів до керівництва СС ЗВО “ПНУ ім. В. Стефаника” від 13.09.2021 р. ознайомлюємо з програмою кандидатів на посаду голови сенату економічного факультету.

ЦВК повідомляє, що надійшло дві заявки:

Лялюк Вікторія Ігорівна
Студентка І курсу, спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”
Досвід роботи: староста групи, входжу в громадський комітет студентського сенату університету, брала участь в самоврядуванні школи.

Дудій Богдан Володимирович
Студент ІІІ курсу, спеціальності “Облік та оподаткування”
Досвід роботи: 5 років був старостою, два з яких – очільником старостату.

!!! Повідомляємо, що дебати відбудуться 13 жовтня о 14:00 в аудиторії Б3 (в переході).
Вибори відбуватимуться 19 жовтня з 09:00 по 14:00 на 8-му поверсі гум. корпусу (біля ліфту).
Для того, щоб проголосувати, потрібно мати при собі студентський квиток (дозволяється в “Дії”, залікову книжку або перепустку в гуртожиток).