Перемога команди студентського сенату у Першій універсіаді метикуючих

24 листопада в Івано-Франківську відбулася Перша універсіада метикуючих. Інтелектуальну першість і кубок переможця здобула студентська команда “#ПНУзалежні” Прикарпатського університету.

Наша команда виступила у складі: Наталія Котурбаш, голова студентського сенату університету (капітан команди), Вікторія Лялюк (голова студентського сенату економічного факультету), Вікторія Мельник (студентка факультету філології), Дмитро Крегель (студент факультету математики і інформатики), Назарій Стасіцький (студент економічного факультету), Віталій Олінкевич (студент факультету історії, політології та міжнародних відносин), Володимир Медвідь (студент Навчально-наукового Юридичного інституту).

Загалом у змаганнях взяли участь 13 команд, які представляли заклади вищої освіти Івано-Франківська. Інтелектуальні баталії відбувалися за традиційною схемою гри «Що? Де? Коли?»

Тож, за кількістю наданих правильних відповідей на питання перемогу у Першій універсіаді метикуючих здобула команда #ПНУзалежні.