Збір коштів для допомоги дітям

Від початку військової агресії рф перед нами всіма вкрай гостро стоїть питання допомоги дітям.
Благодійний фонд «Янголи поруч» забезпечує безкоштовними заняттями та матеріалами дітей внутрішньо переміщених осіб (біженців з Києва, Ірпеня, Харкова, Бучі та прилеглих областей) та дітей з сімей у скрутних життєвих обставинах.

Студентський сенат оголошує збір коштів для допомоги дітям. На зібрані кошти буде закуплено необхідні матеріали для занять, звіт буде оприлюднений на офіційних сторінках Студентського сенату у соціальних мережах.

📌Кошти можна відправляти на карту:
4149499155857376 (Лялюк Вікторія Ігорівна – т.в.о. голови Студентського сенату)

Благодійний фонд «Янголи Поруч» – це неприбуткова організація, яка має змогу працювати лише завдяки донатам, благодійній допомозі та меценатам. Центр розвитку потребує допомоги усіх зацікавлених та небайдужих людей доброї волі та благодійних організацій. Тому звертаємось до всіх добрих людей, яким небайдужа доля маленьких українців і просимо допомогти.💙💛